Trīs nedēļas nogalē Latvijā: jautri visai ģimenei

Bērnu pasaule 2019

    Kad: no 26. līdz 28. aprīlim.

    Laiks: 26. un 27. aprīlī no 10.00 līdz 18.00, 28. aprīlī no 10.00 līdz 17.00.

    Kur: Starptautiskajā Ķīpsalas izstāžu centrā Ķīpsalas ielā 8, Rīgā.

    Kas? Lielākais bērnu preču un aktivitāšu gadatirgus “Bērnu pasaule 2019” notiks Ķīpsalā, piedāvājot iespēju apskatīt un iegādāties rotaļlietas, higiēnas preces, autokrēsliņus un daudzas citas bērniem draudzīgas preces. Bērniem būs iespēja piedalīties izglītojošās, sportiskās un radošās aktivitātēs. Uz lielās skatuves būs dziesmas, dejas un citas izklaides.

Bendžamina Brittena muzikālie vakari

    Kad: 27. aprīlī.

    Laiks: 11.00 (krievu valodā) un 14.00 (latviešu valodā)

    Kur: Lielā ģilde Amatu ielā 6, Rīgā.

    Kas: angļu komponists Bendžamins Brittens ir dzimis mazā pilsētā pie Ziemeļjūras un kļuvis par pasaulē slavenu komponistu. Viņa muzikālā apdāvinātība parādījās agrīnā vecumā, un viņš karjeras laikā rakstīja daudz mūzikas īpaši bērniem. Tagad Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris izdod sava burvīgā cikla “Muzikālie vakari” īpašo izrādi, kas paredzēta jaunai auditorijai un kuru ievada populārā orķestra talismans “Lenesons”.

Rīgas pasaules filmu festivāls

    Kad: līdz 28. aprīlim.

    Laiks: sestdien, 27. aprīlī, svētdien, 28. aprīlī, pulksten 11.00

    Kur: “Kino Bize” Elizabetes ielā 37, Rīgā.

    Kas: Neatkarīgais Kino Bize piedāvā īpašu dokumentālo filmu programmu bērniem un pusaudžiem Rīgas pasaules filmu festivāla ietvaros. Jaunieši no 14 gadu vecuma sestdien var redzēt igauņu filmu Ahto: Chasing a Dream. Svētdien sākumskolas vecuma bērnus sagaidīs dokumentāla īsfilmu sesija no Nīderlandes. Ideāli piemērots jūsu ģimenes jaunākajai kinematogrāfijas devai!