10+ ģimenei draudzīgas atrakcijas

Latvijā piedzīvojums gaida gan bērnus, gan viņu vecākus. Iepazīstieties ar pasaku varoņiem, izbrauciet pa kamaniņu trasi ar ātrumu 40 km / h, pabarojiet briežu ganāmpulku un iekāpjiet lielākajā koka atrakciju laivā Baltijā! Iedvesmojāties? Rezervē savu nākamo ceļojumu uz Latviju un noteikti iekļauj savā maršrutā dažas no šīm ģimenēm draudzīgajām atrakcijām!

Tērvetes dabas parks

Tērvetes maģiskās pasaku zemes apmeklētāji šķērsos takas ar latviešu dramaturģes Annas Brigaderes iemīļotajiem un izveidotajiem varoņiem. Sprīdītis, Lutausis, Meža ķēniņš un viņa tiesa, rūķu ģimene un daudzi citi uzņem viesus skaistā, mežainā vidē. Piedzīvojumu meklētājiem Tērvetes dabas parks piedāvā šķēršļu joslu augstu kokos. 

Rīgas Zooloģiskais dārzs

Rīgas Zooloģiskais dārzs ir ģimeņu iemīļota apskates vieta. Apmeklētāji ierodas, lai iepazītos ar vairāk nekā 400 dažādu putnu un dzīvnieku sugām no visas pasaules. Zooloģiskā dārza atrašanās vieta mierīgajā Mežaparkā, Ķīšezera krastā. Tas nodrošina aizbēgšanu no kņadas pilsētas centrā, tomēr tas ir tikai īsa tramvaja brauciena attālumā.

Līvu akvaparks

Līvu akvaparks ir viens no lielākajiem ūdens parkiem Ziemeļeiropā. Bērni un  vecāki var izvēlēties no plaša ūdens slidkalnu, baseinu, saunu, spa zonu un āra zonu klāsta ar skatu uz Lielupes upi. Viens no parka akcentiem ir Tornado slidkalns – trešais lielākais šāda veida objekts pasaulē!

Avārijas Brigādes jeb AB Park atrakciju parks

AB Park ir atrakciju parks, kura nosaukums cēlies no latviešu bērnu multfilmas “Avārijas Brigāde”. Viena parka teritorija ir pilnībā veltīta šai filmai. Parkā atrodas arī dinozauru taka, slidināšanās caurule, šķēršļu josla, leļļu izstāde, kartingi, piepūšams ūdens spilvens un daudz kas cits, padarot to ļoti par interesantu un aizraujošu vietu, kur pavadīt laiku ar ģimeni.

Tarzāns

Tarzāns – Siguldas Piedzīvojumu parks ir lielākais šāda veida brīvdabas parks Baltijā. Apmeklētāji var pārvarēt šķēršļu joslu, kas atrodas starp 100 kokiem, saņemt adrenalīna devu rodeļu trasē ar ātrumu līdz 40km / h, veikt loka šaušanu, apgūt kāpšanas sienu un piedalīties daudzās citās āra aktivitātēs baudot satriecošus skatus Gaujas upes krastā.

Safari parks More

Apmeklējiet Bembija radus! Safari parkā More apmeklētāji var izstaigāt 1,5 km garu taku, apbrīnot briežus tuvumā un pat pabarot majestātiskos radījumus. Deviņpadsmit iežogojumos šeit izvietoti ap 400 dzīvnieku.

Vienkoču parks

Cirstu skulptūru un izrakumu kolekcija gleznainā vietā Gaujas Nacionālajā parkā. Klīsti pa takām un apbrīno meistarību! Jūs pat varat ieiet darbnīcā, lai redzētu, kur notiek maģija.

Minhauzena pasaule

Minhauzena pasaule sagādā daudz foto iespēju. Nofotografējiet pašbildes ar dzīvām vaska skulptūrām vai uzvelciet tērpus un pozējiet! Muzejs sniedz ieskatu barona Minhauzena, viņa sievas Jakobīnes aizraujošajā dzīvē un daudzās pasakās par viņiem. Ir arī meža celiņš, un bērni var nokļūt uz klāja ar lielāko koka atrakciju laivu Baltijas valstīs!

Liepājas Olimpiskais centrs

Liepājas Olimpiskais centrs ir lielākais un modernākais peldbaseins un SPA centrs Latvijas rietumu daļā, kas piedāvā ūdens masāžas, džakuzi, trīs veidu saunas, ūdens atrakciju laukumu bērniem, divus peldbaseinus un daudz ko citu.

Laumu dabas parks

Mācību taku sērija Rietumlatvijā nodrošina iedvesmojošu vidi, lai uzzinātu vairāk par mūsu dabu un savvaļas dzīvi. Katra taka ir veidota pēc tēmas – viena ir vērsta uz bitēm, otra uz putniem, trešā uz augiem un ceturtā uz mežu. Apmeklētāji vasarā var noīrēt velosipēdus, bet ziemā šeit var doties distanču slēpošanas trasē.

Ventspils

Ventspils ir pazīstama kā ģimenei draudzīgākā pilsēta Latvijā. Svarīgākie notikumi ir Ventspils ūdens piedzīvojumu parks jautrām vasaras dienām, Ventspils piedzīvojumu parks ar šķēršļu joslu un izklaidējošais un izglītojošais Kurzemes demo centrs, kur atdzīvojas zinātne. Apmeklētāji var arī izvēlēties pavadīt laiku Zilā karoga pludmalē vai izbaudīt atmosfēru gleznainajā vecpilsētā.

Valguma pasaule

Pastaigājieties pa akmeņiem, sūnām, smiltīm un izbaudiet citas pārsteidzošākas faktūras pa Valguma pasaules taku ar basām kājām. Lieliska pēdu masāža! Lai vairāk atbrīvotos no stresa, klīstiet meditatīvos āra labirintos.

Leļļu karaliste Preiļos

Šajā Preiļu galerijā ir izvietotas vairāk nekā 300 dažādi leļļu. Māksliniece Vladlena darina eņģeļus, burvjus, princeses, raganas, pasaku varoņus un pazīstamu cilvēku portretus. Pēc leļļu apmeklēšanas viesi var uzģērbt krāšņus tērpus.

Sajūtu parks

Pastaiga pa taku ar basām kājām ir lielisks veids, kā atpūsties un atpūtināt kājas pēc dažām aizņemtām dienām pilsētā vai aktīvas atpūtas brīvā dabā. Tiem, kas vēlas saņemt turpmāku adrenalīna uzliesmojumu, šķēršļu josla kokos ir ļoti aizraujoša, un tajā iekļauts nobrauciens pār Gauju – Latvijas garāko upi un tādu, kuras skaistums ir iedvesmojis daudzus māksliniekus, rakstniekus un dzejniekus, pieminot to savos gara darbos.

Dzintaru Mežaparks

Mežaparks atrodas tikai dažu minūšu attālumā no pludmales un citiem kūrortpilsētas Jūrmalas apskates objektiem. Dzintaru mežaparks piedāvā virkni rotaļu laukumu, pastaigu un skrituļslidotāju taku, skeitparku un kafejnīcas. Ziemā jūs varat nodarboties ar distanču slēpošanu. Viens no akcentiem visa gada garumā ir skatu tornis, no kura var redzēt kuģus Baltijas jūrā un Rīgas pilsētas panorāmu.